Про це йдеться в повідомленні компанії.

«На сьогодні енергетики реалізували 23 із 28 запланованих (у т.ч. додаткових) у цьому році ремонтів енергоблоків теплоелектростанцій. Так, виконано 82% від запланованих обсягів ремонтної кампанії. Відповідні роботи були проведені на блоках Криворізької, Придніпровської, Запорізької, Курахівської, Луганської, Бурштинської, Добротвірської та Ладижинської ТЕС», - йдеться в повідомленні.

На стадії реалізації знаходяться 5 ремонтів блоків на Запорізькій, Курахівській, Луганській, Добротвірській та Ладижинській ТЕС. До кінця року планується реалізувати ще 1 плановий ремонт енергоблоків на Бурштинській ТЕС.

«Маневрові потужності ДТЕК Енерго вже неодноразово підтримували українську енергосистему, працюючи на максимумі і згладжуючи пікові періоди споживання електроенергії. Це особливо важливо під час опалювального сезону. Тому, незважаючи на складну ситуацію на ринку, ми вкладаємо кошти в ремонти обладнання теплоелектростанцій для того, щоб мінімізувати будь-які перебої в роботі та забезпечити стабільну роботу ТЕС, а з ними і всієї енергосистеми», - розповів генеральний директор «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв.

Всього за підсумками 2021 року ДТЕК Енерго планує спрямувати в ремонту кампанію ТЕС понад 2,5 млрд грн.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник з дружиною показали своє щастя: "Слюні течуть, а ти..."

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще