Співголова опозиційної платформи-за життя Вадим Рабінович провів зустріч із заступником Керівника Адміністрації президента Російської Федерації Дмитром Козаком. Про це політик повідомив на своїй сторінці в Facebook Facebook.

"Зараз пройшла зустріч у Москві із заступником керівника АП Росії Дмитром Козаком! Я довів до Дмитра Миколайовича позицію нашої партії з ключових питань зовнішньої і внутрішньої політики! Працюємо далі! Нас не зломити!"- заявив Вадим Рабінович.

Нагадаємо, напередодні парламентарій заявляти, що без прориву в комунікації з РФ половина підприємств України зупиниться. Саме тому делегація партії «ОПЗЖ» не раз літала в Москву домовлятися про взаємовигідну співпрацю, зокрема, в питанні поставок газу.

"Так, делегація "ОПЗЖ" їздила до Москви, оскільки ми розуміємо, що представників нинішньої влади там бачити не хочуть. Так, ми домовилися з російською стороною про ціну на газ 173 дол. за метр кубічний. Скажіть, який злочин проти України ми вчинили? Влада каже: "це обурливо! Ви продали країну... " що ми продали?!. Говорити таке можуть тільки ненормальні люди-люди, які не розуміють наслідків своїх дій, які тримають в заручниках всю країну!» - вважає Вадим Рабінович.

Популярні новини зараз

В українських супермаркетах посеред зими з'явилася черешня - 1.5 тисячі за кілограм і вже гниє: "Виглядає на 9.99"

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Показати ще
Редакція може не розділяти думку автора висловлювань