Експропріація газу у приватних компаній може стане частиною масштабної корупційної оборудки з подальшим перепродажем цього газу по завищеним цінам.

Про це заявив експрем’єр-міністр Володимир Гройсман, пише Главком.

«Я вважаю, що це мегакорупційна історія, мегакорупційна схема, яку вони хочуть використати, забравши газ в приватних, потім його продавши і на цьому заробити», – заявив експрем’єр в ефірі телеканалу «Україна 24».

Він наголосив, що влада повністю провалила підготовку до опалювального сезону, не створивши достатніх запасів газу в період низьких цін.

«Просто треба бути чесними перед людьми. Вони виходили в жовтні минулого року і говорили про те, що у них є газ по 4700 грн. В мене питання – де дівся газ по 4700? У вас було 28 млрд. кубів газу, куди ви його діли? І сьогодні ви хочете продавати по 10-15 грн., а бюджетним установам вже 16-17 грн., а бюджетним установам, які мають свої окремі котельні по 35-40 грн. Та сьогодні вже вся країна замерзає», – додав Гройсман.

Популярні новини зараз

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

Нагадаємо, раніше лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія озвучив ідею влади заборонити приватному бізнесу вільно продавати свій газ.

Це викликало критику експертів, нардепів та міжнародних фахівців, які попередили про катастрофічні наслідки для української економіки.

За даними АТ «Укртрансгаз», Україна увійшла в опалювальний сезон 2021-2022 років з запасом газу в 1,5 разів меншим, ніж минулого року.