«У вересні "ДТЕК Енерго" збільшив запаси вугілля незважаючи на підвищене навантаження на свої ТЕС і, відповідно, використання великих обсягів вугілля. Запаси палива минулого місяця зросли на 21 тис. т. якщо на 1 вересня на складах ТЕС «ДТЕК Енерго» було 596 тис. т вугілля, то 30 Вересня - майже 617 тис. т», - говоривши в повідомленні.

У вересні ТЕС ДТЕК через простій державних ТЕС збільшили виробництво електроенергії на 1,9 млрд кВт.година понад план.

"Кількість блоків (турбін) в роботі за вказаний період також збільшилася з 18 до 23. При такому навантаженні було спалено більше вугілля, ніж планувалося", - зазначили в компанії.

Станом на 19 жовтня, на ТЕС ДТЕК знаходиться 513 тис.т вугілля.

Нагадаємо, 13 жовтня ДТЕК екстрено відвантажив державній "Центренерго «і приватній» Донбасенерго" близько 50 тис.т для недопущення їх зупинки.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Гроші змусять повернути державі: українців попередили За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як повідомлялося, влітку 2021 року українські ТЕС зіткнулися з дефіцитом вугілля через неможливість його закупівлі через аномально низькі ціни на електроенергію.

Ситуація з цінами на електроенергію стабілізувалася в серпні 2021 року. Приватні компанії почали активно контрактувати вугілля з імпорту, в свою чергу державні ТЕС як і раніше відчувати гострий дефіцит вугілля.