Такі думки він висловив в інтерв’ю Kyiv.Press.

«На жаль, наш інфантильний політичний клас дуже відстає від зрілого громадянського суспільства», - каже Ковжун і жаліється, що попри його очікування, після Революції Гідності українська політика не сильно поповнилася чесними і притомними людьми. Він додає, що існує шкідливий стереотип, мовляв «політика – брудна справа, яка «зкурвлює» людей».

Втім, політконсультант все ж таки закликає молодих і активних людей йти в політку: «У білому пальті на дивані дуже комфортно все критикувати»

Також Олексій Ковжун згадав відомий вислів з популярних фільмів про Людину-павука: «З великою силою приходить велика відповідальність». Це рівняння має зворотну силу – з великою відповідальністю приходить велика сила».

Він наголошує, що брати відповідальність за свою вулицю, свій район, своє місто і свою країну – важливий момент особистісного зросту і цікавий досвід, який він всім радить.

Популярні новини зараз

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Раніше znaj.ua писало, що першим заступником голови Верховної Ради став Олександр Корнієнко.

Читайте також на znaj.ua, чому українці вимагають прибрати математику з ЗНО-2022.