Такі думки він висловив в інтерв’ю Kyiv.Press.

«На жаль, наш інфантильний політичний клас дуже відстає від зрілого громадянського суспільства», - каже Ковжун і жаліється, що попри його очікування, після Революції Гідності українська політика не сильно поповнилася чесними і притомними людьми. Він додає, що існує шкідливий стереотип, мовляв «політика – брудна справа, яка «зкурвлює» людей».

Втім, політконсультант все ж таки закликає молодих і активних людей йти в політку: «У білому пальті на дивані дуже комфортно все критикувати»

Також Олексій Ковжун згадав відомий вислів з популярних фільмів про Людину-павука: «З великою силою приходить велика відповідальність». Це рівняння має зворотну силу – з великою відповідальністю приходить велика сила».

Він наголошує, що брати відповідальність за свою вулицю, свій район, своє місто і свою країну – важливий момент особистісного зросту і цікавий досвід, який він всім радить.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Раніше znaj.ua писало, що першим заступником голови Верховної Ради став Олександр Корнієнко.

Читайте також на znaj.ua, чому українці вимагають прибрати математику з ЗНО-2022.