Своє судження він висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Ми вже спостерігаємо в парламенті нову коаліцію – це «Слуга народу», «Довіра» та «За майбутнє». Ці фракції постійно голосують в унісон. Річ у тому, який річний бюджет приймає ця коаліція. Щороку прем'єр і міністр фінансів обіцяють, що новий бюджет забезпечить зростання і розвиток. Це стандартна риторика. Не може ж міністр вголос сказати: ми тут поскребли по засіках і видали те, що змогли набрати. Звичайно, уряд буде максимально піарити той документ, який він подає. Насправді бюджет на 2022 рік не надто відрізняється від бюджету на 2021 рік, і це бентежить», - каже ексміністр.

За його словами, підстав для оптимізму тут немає.

«Щоб аналізувати бюджет на наступний рік, потрібно чітко розуміти, як буде реалізований цей бюджетний період, чи будуть ці проблеми переходити «у спадок» наступному бюджету. А зараз у нас начебто виконується план з доходів, але закон про бюджет – це закон про витрати. І зараз у наявності дефіцит бюджету», - зазначає Ігор Уманський.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Даша Квіткова і Микита Добринін нарешті зізналися, через що пройшли після одруження: "Неймовірна перевірка"

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше були опубліковані результати соціологічного опитування про те, які партії проходять до нового складу Верховної Ради.

Також Знай.ua повідомляв про збільшення державного бюджету України на цей рік.