Як закінчився медовий місяць Зеленського з його західними партнерами. Або кураторами. Сергій Бєлашко зазначив, що приводом записати це відео послужила велика стаття в Forbes, переклад якої супроводили такою ілюстрацією (ми винесли її на превью ролика), повідомляє 112.ua.

Ця стаття стала підсумком того, що було зроблено, як відбувалася переоцінка американськими елітами такого активу як Україна. І як змінювалося ставлення до самого Зеленського. Підведений попередній підсумок і не дзвіночок, а ціла похоронна мелодія для Зе-команди.

Багато вхопилися за слова анонімного джерела у Вашингтоні, що Україна це як Саудівська Аравія, тільки замість нафти – корупція. Наводиться і приклад Хантера Байдена. Pandora Papers, Шефір, Медведчук, Україна сама винна. Картина вимальовується навіть небезпечна.

Схоже, в потрібний момент ми побачимо розслідування, яке прогримить голосніше плівок Мельниченка. А матеріалів замовникам вистачає вище даху. "Обіймаю, тисну руку" здасться дитячим лепетом.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Показати ще

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань