Як закінчився медовий місяць Зеленського з його західними партнерами. Або кураторами. Сергій Бєлашко зазначив, що приводом записати це відео послужила велика стаття в Forbes, переклад якої супроводили такою ілюстрацією (ми винесли її на превью ролика), повідомляє 112.ua.

Ця стаття стала підсумком того, що було зроблено, як відбувалася переоцінка американськими елітами такого активу як Україна. І як змінювалося ставлення до самого Зеленського. Підведений попередній підсумок і не дзвіночок, а ціла похоронна мелодія для Зе-команди.

Багато вхопилися за слова анонімного джерела у Вашингтоні, що Україна це як Саудівська Аравія, тільки замість нафти – корупція. Наводиться і приклад Хантера Байдена. Pandora Papers, Шефір, Медведчук, Україна сама винна. Картина вимальовується навіть небезпечна.

Схоже, в потрібний момент ми побачимо розслідування, яке прогримить голосніше плівок Мельниченка. А матеріалів замовникам вистачає вище даху. "Обіймаю, тисну руку" здасться дитячим лепетом.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші
Показати ще

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань