Про це повідомили в компанії ДТЕК, коментуючи звинувачення в нібито зриві аукціону на листопад 2021 року.

«Даний судовий спір і ухвала суду є наслідком проблеми, що з'явилася ще в 2020 році, а також інструментом захисту порушеного права на експорт е/е Даний спір жодним чином не пов'язаний з відміною результатів аукціону, проведеного НЕК Укренерго, за розподілом доступу до міждержавного перетину на листопад 2021 р. Прохання ЗМІ не використовувати інформацію, яка не відповідає дійсності», - повідомили в компанії.

Більш того, в ДТЕК вказали, що рішення суду жодним чином не забороняє НЕК «Укренерго» проводити аукціони для експорту-імпорту електроенергії в листопаді.

"Даний порядок передбачає можливість у разі необхідності проводити аукціони з розподілу пропускної здатності міждержавного перетину за резервною процедурою", - додали в компанії.

У ДТЕК заявили, що компанія давно і послідовно відстоює прозорі, недискримінаційні та європейські правила функціонування ринку електроенергії, в тому числі і з питання розподілу пропускної здатності міждержавного перетину для експорту електроенергії в Європу.

Популярні новини зараз

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще