Експерт висловив думки у програмі «Романенко. Бесіди» з шеф-редактором Юрієм Романенком. Перш за все гість зробив заяву щодо майбутнього аграрної індустрії.

«Які б зміни у світі не відбувалися, їсти хотітиметься завжди. Тому аграрний бізнес буде, може видозмінюватися, розвиватися, трансформуватися, але продукти харчування потрібні будуть завжди», - заявив Олексій Крутибіч.

Після цього експерт висловив думки про купівлю-продаж землі в Україні.

«Український аграрний бізнес можна розділити на три шари: великі агрохолдинги, великий аграрний бізнес і аграрні підприємства з банком землі до 10 тисяч. Як не дивно, великі компанії не хочуть купувати землю. Їх влаштовує платити оренду і працювати. Вони наступають тим, що піднімають орендну плату, щоб збільшити свій банк землі. А ось такі як ми зацікавлені в придбанні землі. Сказати, що всі побігли продавати − не побігли. Є люди, яким треба на навчання онука або на лікування. Тобто життя змусило продати землю. Всі інші землю не продають. Сьогодні досягти домовленості в купівлі-продажу дуже просто, але щоб пройти всі етапи, які дозволяють оформити угоду, потрібно мати цілий штат співробітників. За час, який працює цей закон, фактично 10 угод про землю ми оформили і все», - розповів експерт аграрного ринку Олексій Крутибіч.

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України В Україні підвищать ще один комунальний тариф Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла
Показати ще

Раніше Знай.ua писав про те, що робити, якщо у вас незаконно забрали землю.

Також Знай.ua публікував пояснення, як розібратися з орендарями, які не платять.