Експерт висловив думки у програмі «Романенко. Бесіди» з шеф-редактором Юрієм Романенком. Перш за все гість зробив заяву щодо майбутнього аграрної індустрії.

«Які б зміни у світі не відбувалися, їсти хотітиметься завжди. Тому аграрний бізнес буде, може видозмінюватися, розвиватися, трансформуватися, але продукти харчування потрібні будуть завжди», - заявив Олексій Крутибіч.

Після цього експерт висловив думки про купівлю-продаж землі в Україні.

«Український аграрний бізнес можна розділити на три шари: великі агрохолдинги, великий аграрний бізнес і аграрні підприємства з банком землі до 10 тисяч. Як не дивно, великі компанії не хочуть купувати землю. Їх влаштовує платити оренду і працювати. Вони наступають тим, що піднімають орендну плату, щоб збільшити свій банк землі. А ось такі як ми зацікавлені в придбанні землі. Сказати, що всі побігли продавати − не побігли. Є люди, яким треба на навчання онука або на лікування. Тобто життя змусило продати землю. Всі інші землю не продають. Сьогодні досягти домовленості в купівлі-продажу дуже просто, але щоб пройти всі етапи, які дозволяють оформити угоду, потрібно мати цілий штат співробітників. За час, який працює цей закон, фактично 10 угод про землю ми оформили і все», - розповів експерт аграрного ринку Олексій Крутибіч.

Популярні новини зараз

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

200 гривень за сало, і нова ціна на соняшникову олію: улюблені продукти українців знову б'ють антирекорди, в чому причина

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Раніше Знай.ua писав про те, що робити, якщо у вас незаконно забрали землю.

Також Знай.ua публікував пояснення, як розібратися з орендарями, які не платять.