Про це він розповів у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

На думку гостя програми, бюджет потрібно формувати справедливо: розраховувати більше грошей для тих, хто їх більше і потребує. А це, підкреслює він, місцеві бюджети, освіта, охорона здоров’я, фізична культура та спорт. Зокрема, Томенко вказує на те, що щодня в Україні відбуваються ДТП через дітей під наркотиками і йдеться не лише про мажорів.

Передусім він пропонує потурбуватися про місцеві бюджети. «Усі гроші підуть, щоб забезпечити не сильне підвищення цін для людей. Воно ніби нормально, але решта грошей не буде. Буде стояти черга з кожного ОТГ: «Дайте гроші!», - зауважує політик.

Томенко попереджає, що зараз держава витратить багато коштів на те, аби стабілізувати ситуацію з тарифами, а тим часом місцева влада вимагатиме фінансування на інші витрати, зокрема, на те, аби закупити обладнання для лікарень чи відремонтувати інфраструктуру.

Тим не менш, каже гість програми, українці виявляють неабиякий оптимізм, стверджуючи, що зможуть пережити цю зиму так само, як Голодомор і Другу світову війну. «Сьогодні люди дійсно живуть військовими мірками: вижити, перезимувати і так далі. Щоб стати на грішну корупційну українську землю, треба продумати, як в зиму зайти і з зими вийти живими та здоровими, щоб не згадувати найгірші часи в Україні», - підкреслює Томенко.

Популярні новини зараз
Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом з порадами миру: йому відразу дали відсіч, а акції обвалилися Окупанти не можуть порозумітися з новоприбулим "м'ясом": суперечки з командирами і бійки між собою Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Томенко розповів про петицію з вимогою до президента ввести відповідальність за заперечення України як держави.

Також Знай.ua писав про те, що Томенко запропонував пройти іспит на патріотизм.