Про це він розповів у новій програмі «Головне» на каналі «MY.UA» з блогером Катериною Павловою.

«Наразі є сигнали, що українська авіація починає відроджуватись знову. Звичайно, ми не говоримо про те, що це відбудеться швидко, тому що для тих обсягів, які авіакомпанії мали у 2019 році, як мінімум ще буде необхідно працювати два роки. Наразі компанії оцінили, що вони вийдуть на обсяги 2019 року які були до пандемії у кращому випадку наприкінці 2023 року або навіть у 2024 році і це з погляду лише операційної роботи. А з погляду фінансів фактично весь минулий рік для авіакомпаній був дуже важкий», - розповів він.

Долінце сказав, що багато компаній зайшли у борги, деякі компанії брали гроші у власників чи кредити і відповідно ці гроші треба буде рано чи пізно повертати. Тому авіакомпаніям знадобиться набагато більше часу, вважає він, не тільки щоб повернуться до обсягів того рівня, а ще й до фінансового здоров'я і тут може йтися про 2025 рік або навіть 2027 рік. З іншого боку, повідомив він, жодна українська компанія не заявила, що вона припиняє своє існування, поки що вижили усі.

«Але чи зможуть усі компанії впоратися з фінансовими питаннями, з питаннями розширення та конкуренції з європейськими компаніями після відкриття неба ми побачимо вже найближчий рік чи два. Я думаю, що українські компанії виживуть, вони стали сильнішими, зокрема через пандемію. Компанії навчилися швидко скорочувати свої витрати, бути економнішими. Більшість компаній у першому місяці після початку пандемії зуміли досить добре оптимізувати свої витрати, щоб у такому режимі проіснувати набагато довше», - резюмував він.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Коржа, що в Україні фінансують не конкурентоспроможні розробки, а ті, що вже є.

Також раніше для Знай.ua Корж розповідав, що близько 10 аеропортів дуже потрібні Україні.