Про це заявив керівник платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитро Співак.

"Скажіть, будь ласка, якщо приватні підприємства зараз збільшують видобуток вугілля, роблять якнайбільше, намагаються налагодити імпорт вугілля – з іншого. А де держава? Що робить держава? Державні підприємства виявилися зовсім не готовими до опалювального сезону", – заявив Співак в ефірі телеканалу "Україна24".

За його словами, держава також не закачала достатньо газу у сховищах і не змогла забезпечити місцеву владу доступним газом.

"Послухайте асоціацію роботодавців. Я розмовляв із багатьма представниками регіональної влади на місцях – там катастрофа, місцеві ради не розуміють, як їм пройти опалювальний сезон, вже навіть не з точки зору населення, а з точки зору бюджетних організацій. І, звісно, це завдання уряду", – додав Співак.

Нагадаємо, кожен другий енергоблок державної компанії "Центренерго" не працює через відсутність вугілля.

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження "Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Державні ТЕС працюють мінімально допустимим складом обладнання через брак палива.