Про це він розповів у себе в Telegram.

«Чого дивуватися, що Іллю Киву ніхто не чіпає навіть у відповідь на відверті провокації. Бо мета – не реальне покарання зрадника, а картинка», - зазначив Жорін.

За словами Жоріна, колаборантам пом’якшують запобіжні заходи за злочини проти України та їхні кримінальні провадження просто розвалюються.

«На відміну від ветеранів, таких як Сергій Величко та Дмитро Кухарчук, – для їхньої провини докази не потрібні», - підкреслив Жорін.

Як зазначив Жорін, усі злочини, які вчинялися проросійськими політиками, не стали підставами для їхнього ув’язнення, а ветерани, які захищали нашу країну, зазнають, на думку Жоріна, несправедливих покарань.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Костянтин Немічев заявив, що у нього на виборах мера Харкова вкрали голоси.

Також Знай.ua повідомляв, що за інформацією Нацкорпусу, на виборах в окрузі 197 відбувалися численні порушення.