Про це свідчать дані на сайті суду.

Слухання розпочнеться о 14:00 під головуванням судді Ігоря Панаїда.

Заводи Коломойського, які єдині в країні вважають себе потерпілими від формули Роттердам+ вимагають скасувати рішення ВАКС від 13 жовтня, яким суд підтвердив позицію прокуратури про закриття цієї справи.

ВАКС підтвердив, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура повністю обґрунтовано і законно прийняла рішення закрити цю справу після трирічного безрезультативного розслідування.

За 3 роки слідства було проведено понад 10 експертиз, жодна з яких не встановила збиток від дії формули. Загалом Державні експертні інститути підтвердили юридичну та економічну обґрунтованість формули "Роттердам+", випливає з рішення суду.

Популярні новини зараз
Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей
Показати ще

Слухання справи в ВАКС тривало більше 4 місяців через спроби адвокатів феросплавних заводів і різних активістів затягувати судовий процес і маніпулювати процесуальним кодексом, порушуючи в тому числі норми адвокатської етики.

Нагадаємо, справу "Роттердам+" було закрито САП 20 травня 2021 року через відсутність складу злочину. Це стало 4-м закриттям цієї справи, оскільки в ході трирічного розслідування не було встановлено ні шкоди від дії формули, ні потерпілих, ні факту порушення закону.

13 жовтня ВАКС підтвердив законність і обґрунтованість цього рішення прокуратури.