Про це він розповів у новому випуску програми «Прогноз» із блогером Любов'ю Завальнюк.

«Місяць завжди відповідає за вроджене щось, якщо у людини Місяць уражений у гороскопі, то ця людина часто хворіє, відбуваються складні ситуації, кармічні проблеми. Місяць у зодіакальному знаку Рак дуже часто вражає шлунково-кишковий тракт, якщо Місяць у Леві, у людини часто пульсує серце. Місяць у Козерозі – це біль колін, кісток, небезпека ревматизму. Місяць та ще не відкрита планета Прозерпіна відповідають за наше здоров'я та життєдіяльність», - розповів він.

Росс сказав, що буде дуже складна ситуація у листопаді, тому що Меркурій і Марс входять у знак смерті Скорпіон. Поки Меркурій буде з'єднуватися з Марсом у знаку Скорпіон, вважає він, буде дедалі більше смертей, десь між 7 та 15 листопада буде пік. До місячного затемнення ми вийдемо на плато, повідомив він, це буде 19 листопада і потім різко на спад підемо у двадцятих числах. Тому що різкі та жорсткі аспекти опозиції Урана та Сонця, наголосив він, спостерігатимуть у середині листопада.

«У листопаді краще не літати літаками і категорично протипоказано виїжджати в ожеледицю. Усім потрібно міняти шини заздалегідь, тобто переходити на зимові. У другій половині місяця у людей може виникати печінкова та ниркова недостатність. Коронавірус піде на спад у двадцятих числах, як тільки почнуть складатися сприятливі аспекти особливо Венери, Урана. Коли Меркурій пройде диском Сонця, тоді буде згладжена ситуація. Тому будуть сильні сонячні бурі – це можуть відчути на собі сердечники особливо на початку та в середині місяця», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Розалія Романова розповіла, що вам дає цифра 1 в даті народження.

Також Знай.ua публікував слова Прокопюк: «Психолог – це не професія. Це покликання і відповідальність».