Глава «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін заявив, що позиція ЦПК у справі про закриття справи «Роттердам+» слабка і суд має всі законні підстави її відхилити.

Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

«Позиція ЦПК – слабка, саме тому, що ми подали заяву про злочин від вас (від Віктора Чумака - прим.). І тому ВАКС може відхилити нас і це буде цілком згідно закону», – заявив Шабунін.

Глава ЦПК визнав, що судиться проти прокуратури у цій справі спільно з заводами Ігоря Коломойського.

«Так, це правда що в процесі залишаються двоє: ЦПК і ... заводи Коломойського», – визнав Шабунін.

Популярні новини зараз
Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди Перець, виноград, гриби: ціни на овочі на найбільшому гуртовому ринку Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади
Показати ще

Нагадаємо, 10 листопада ініціатор справи Роттердам+ Віктор Чумак відкликав свою скаргу і відмовився оскаржувати рішення ВАКС про закриття цієї справи.

Своє рішення він пояснив небажанням підігрувати Коломойському у цій справі.

Справу «Роттердам+» було закрито Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою 20 травня 2021 року через відсутність складу злочину. Це стало 4-м закриттям цієї справи, оскільки в ході трирічного розслідування не було встановлено ні шкоди від дії формули, ні потерпілих, ні факту порушення закону.

13 жовтня 2021 року ВАКС підтвердив законність і обґрунтованість рішення про закриття справи «Роттердам+».