Її слова пролунали у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Міжфракційне об’єднання – це не партія, тут в основі не ідеологія, а спільні цінності. Ми у парламенті разом працюємо вже два з половиною роки, усі депутати знають і один одного, і цінності один одного. Тут головна цінність – професіоналізм. У «Розумній політиці» насамперед зібралися професіонали. Кожен глибоко розуміється на своїй сфері: хтось у спорті, хтось в освіті, хтось в енергетиці. У нас є чудові юристи. Одним словом, професійний рівень цих людей не викликає жодних сумнівів. Тим членам «Розумної політики», які належали до «Слуги народу», як і я, дуже важко пропонувати якісь свої ініціативи чинній владі. Але люди, які прийшли робити справу, завжди прагнутимуть знайти шлях до реалізації своїх ідей», - зазначає парламентар.

За її словами, такі ідеї мають усі члени «Розумної політики».

«Я, наприклад, знаю, як навести лад в енергетиці або провести реальну деолігархізацію. Ми не просто сидітимемо і натискатимемо кнопки по мільйону поправок», - каже Людмила Буймістер.

Популярні новини зараз
Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро "Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію Загальна мобілізація в Україні: які види повiсток існують, і чи означають вони негайне відправлення на фронт
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше вона звинуватила голову парламентської фракції «Слуги народу» Давида Арахамію у підіграванні Росії.

Також Знай.ua повідомляв, що Буймістер засудила ідею експропріації приватного газу.