Його слова пролунали у програмі «Романенко. Бесіди».

«У серіалі «Слуга народу» потрібно відокремлювати третій сезон від перших двох. Він знімався безпосередньо перед виборами та мав явну пропагандистську спрямованість. І в серіалі Голобородько остаточно перемагає саме цього сезону. Щодо перших двох, то я припускаю, що вони знімалися за результатами соціологічних опитувань – творці серіалу орієнтувалися на ті теми, які займають уми людей. Якщо дивитися «Слугу народу» просто як серіал, то незрозумілий зв'язок між епізодами. Так само йде справа у фантазіях людини. Творці серіалу просто оформили у ньому фантазії українців, не надто замислюючись про те, як це на них вплине», - вважає гість програми.

На його думку, на матеріалі цього серіалу можна дослідити колективну несвідомість українського народу.

«Зеленський, по суті, був обраний як втілення Голобородька. Він виграв вибори шляхом серіалу, але це лише очевидний бік справи. Недарма його головне завдання на виборах було не говорити нічого зайвого, не ламати образ. Далі потрібно буде вивчати неочевидну частину – те саме колективне несвідоме та його практичне оформлення», - каже Олег Хом'як.

Популярні новини зараз
Серіал про чорну королеву "Венздей" від Netflix наздоганяє "Гру в Кальмара": Дженна Ортега збирає рекорди Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, актор Станіслав Боклан, виконавець ролі прем'єр-міністра Юрія Чуйка у серіалі «Слуга народу», вестиме шоу «Хто хоче стати мільйонером?», яке в минулому вів Зеленський.

Також Знай.ua повідомляв, що цей актор опублікував своє спільне фото із дружиною.