Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

«На жаль, сьогодні український парламент втрачає свою суб'єктність. Парламент все більше виконує функції допоміжного інструменту для Офісу президента. Туди спускають більшість ініціатив, а депутати є просто кнопочками, які підтримують ті чи інші законопроєкти. Повноваження парламент має згідно з Конституцією України. Проблема в іншому, що провладна партія, яка є монобільшістю, цілком і повністю підпорядковується президенту та його оточенню», - наголосив він.

Бронжуков сказав, що істина народжується в дискусії і це якраз більшою мірою стосується парламенту. У всіх цивілізованих країнах, повідомив він, у парламенті стикаються ідеями та поглядами. А в Україні зараз виходить, що це просто принтер, який друкує законопроєкти, вважає він, які цікаві більшою мірою владі. Адже гілки влади придумані не просто так, наголосив він, а кожна з них контролює іншу.

«Якщо сьогодні парламент не виконує контролюючу функцію за тим самим урядом, який здебільшого вони ж і призначають, то ми можемо говорити про те, що це може призвести до низької якості прийняття рішень на державному рівні або узурпації влади однією людиною. Цей парламент відрізняється інертністю опозиційних сил, які начебто заявляють про свої програми. При цьому ми не бачимо дієвої опозиції у парламенті», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Головне за 25 вересня: Полякова взяла соцвиплати, українці залишаться без субсидій, а окупанти мчать воювати без штанів Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа Дубінський знайшов відповідь, чому Нефьодов залишився в Кабміні.

Знай.uа писав, хто голосував за відкриття ринку землі: поіменний список.