Їх проводили через скарги клієнтів: одному не компенсували вартість товару, який пошкодили при перевезенні, а другого обрахували у відділенні.

На наступний день глава Держспоживслужби Владислава Магалецька заявила "штрафу не буде, так як він неадекватний порушенню", а відомстві почалися перевірки.

Сьогодні народний депутат України Артем Культенко заявив, що справа «Нової Пошти» знайшла новий логічний поворот. Під цим поворотом він має на увазі ініціацію законопроекту, який має намір врегулювати штрафи від Держспоживслужби. Саме його сьогодні представили до обговорення Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів.

"Як не потрапити в таку ж ситуацію, як "Нова пошта" з гучним штрафом в 325 млн. від Держпродспоживслужби? Думаю, що саме таке питання поставив собі кожен підприємець, як тільки почув про ту історію кілька місяців тому. І це логічно. Ми собі поставили питання "як нікому в країні на потрапити в подібні ситуації" і зібрали сьогодні в рамках діяльності ТСК із захисту прав інвесторів велику зустріч - обговорення змін до законодавства, був презентований законопроект. Адже тільки зміни закону здатні це вирішити системно. Брали участь, крім народних депутатів, в обговоренні представники Держпродспоживслужби, регуляторної служби, Бізнес-Асоціації, підприємці та адвокати» - писати нардеп на своїй сторінці Facebook.

Популярні новини зараз
Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі
Показати щеЗаконопроект збираються зареєструвати вже наступного тижня. Важливим називають зберегти баланс і захистися права як споживача, так і бізнесу. На сьогоднішній зустрічі були обговорення з бізнес-асоціаціями нюанси змін, а саме як нараховувати штрафи і зробити їх співмірними як для великих компаній, так і для малого бізнесу, як врегулювати питання накладення штрафів і в яких випадках відомство матиме право на їх накладення. Такий законопроект був обіцянкою голови Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів-Галини Янченко, яка сьогодні очолила зустріч.

"Законодавство істотно в цій галузі не змінювалося вже дуже давно, якщо не брати до уваги внесення деяких поправок до Закону. Частина норм, за якими працювали, були ще до незалежності України", - зазначив Артем Культенко.