У листопаді компанія «ТЕДІС Україна» провела п'ятий етап національного соціального проєкту «Творімо добро»: до будинків для людей похилого віку, розташованих у 7 областях країни, було передано набори арт-терапії. За інформацією пресслужби, літні люди отримали картини за номерами різних тематик та розмірів, а також комплекти для класичної вишивки нитками та бісером.

«На цьому етапі ми сконцентрувалися на тому, щоб наші підопічні відчули нові позитивні емоції та змогли більш цікаво та насичено провести вільний час. Зворотний зв'язок, який ми почули від будинків для літніх людей, сколихнув нас до глибини душі – люди похилого віку були дуже вдячні за такі набори. Не втомлюємося повторювати, що творити добро – це легко!», - прокоментував заступник генерального директора з корпоративного управління «ТЕДІС Україна» Денис Ткаченко.

В цьому році «ТЕДІС Україна» вже передав до будинків для людей похилого віку продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби, «антиковідні» та косметичні набори.

Як зазначалося раніше, соціальний проект «Творімо добро» компанії «ТЕДІС Україна» охоплює сім областей України: Івано-Франківську, Хмельницьку, Львівську, Вінницьку, Полтавську, Сумську та Донецьку. Цей проєкт реалізується згідно з Глобальними цілями сталого розвитку 2015-2030, визначеними ООН, серед яких, зокрема, «Подолання бідності» (Мета 1) та «Міцне здоров'я» (Мета 3). Ці напрями є актуальними для людей похилого віку і особливо тих, хто залишився без сімейної підтримки та живуть у спеціальних геріатричних установах.

Нагадаємо, бенефіціарами компанії «ТЕДІС Україна» є український бізнесмен Борис Кауфман, а також громадяни Великої Британії Річард Даксбері (23,51%) та Річард Доріан Фенхальц (23,51%).

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Довідка про компанію «ТЕДІС Україна»

«ТЕДІС Україна» – одна з провідних українських компаній з надання логістичних та дистрибуційних послуг в галузі споживчих товарів. Національна логістична структура налічує 32 регіональних структурних підрозділи. Завдяки групі прямих продажів з 340 найкращих фахівців, Компанія охоплює роздрібну торговельну мережу, що складається з близько 45 000 роздрібних точок продажу по всій території України. Загальний штат компанії налічує 2300 співробітників.

Компанія входить в п’ятірку кращих у рейтингу “Найкращі компанії для лідерів” в Україні, згідно з опитуванням, проведеним Korn Ferry HAY Group. «ТЕДІС Україна» увійшла в 5-ку серед усіх оптових компаній у ТОП-100 платників податків за даними Державної податкової служби України за 2019 рік.

Також компанія «ТЕДІС Україна» зайняла 7 місце в рейтингу «100 найбільших приватних українських компаній» і 26 місце в рейтингу «50 кращих роботодавців» за версіями журналу Forbes Ukraine.

Бенефіціари компанії: український бізнесмен Борис Кауфман, а також Річард Даксбері та Річард Доріан Фенхальц

https://tedis.ua/