Про це йдеться в заяві EBA.

«Бізнес-спільнота сподівається, що державні інституції та державні банки здійснять всі заходи щодо виплати заборгованості у повному обсязі та пропорційно всім виробникам ВДЕ», - йдеться в позиції, опублікованій на сайті асоціації.

EBA зазначає, що з невідомих причин від ДП «Гарпок» не всім компаніям надійшли кошти з "зелених" цільових єврооблігацій.

Зокрема, компанія ДТЕК ВДЕ напередодні повідомила про відсутність розрахунків з нею і закликала негайно провести розслідування за фактом махінацій з єврооблігаціями.

12 листопада 2021 року державне підприємство «Гарантований покупець» здійснило перерахунок 19,3 млрд. грн. коштів виробникам електричної енергії за зеленим тарифом, які були попередньо перераховані від НЕК «Укренерго». Проте, пізніше кошти були заблоковані та так і не надійшли в повному обсязі на рахунки компаній зеленої енергетики, пояснили в Європейській бізнес-асоціації.

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

Дольф Лундгрен та Джоні Депп зізналися, що дуже змінилися після народження доньок: "Не уявляв, що можна так сильно любити"

Володимир Зеленський розповів про свій біль рука об руку з першою леді: "Ми плачемо так тихо..."

Показати ще