Про це він заявив в ході засідання комітету Ради з енергетики в середу, 17 листопада.

"Звичайно у нас буде криза, якщо у вас за 3 дні плани гуляють майже на 50%, так не можна обманювати державу. Якби ви давали реалістичні плани, то держава могла б раніше приймати необхідні рішення... Як таке може бути, що в четвер у вас були плани на 435 тис.тонн в листопаді, 450 тис. тонн в грудні, 485 тис. тонн в січні, а сьогодні у вас плани на 265 тис. тонн на місяць", - сказав Герус.

У свою чергу фінансовий директор "Центренерго" Сергій Шубін пояснює це тим, що "Центренерго" була сфокусована на роботі з Казахстаном. При цьому Герус підкреслив, що 11 листопада вже було відомо про проблеми з поставками з боку Казахстану.

"Саме таке планування і створює проблеми. Коли ви в серпні говорите, що ми все привеземо і все буде добре, це створює нереалістичну картину того, що відбувається", - підсумував Герус.

Популярні новини зараз
Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс
Показати ще

Раніше "Центренерго" заявила, що компанія імпортує 1,5 млн тонн вугілля протягом опалювального сезону, зокрема 663 тис.тонн вугілля з Казахстану. Ця заява була зроблена через 2 тижні як РФ заблокувала всі поставки з Казахстану.