Про це він заявив в ході засідання комітету Ради з енергетики в середу, 17 листопада.

"Звичайно у нас буде криза, якщо у вас за 3 дні плани гуляють майже на 50%, так не можна обманювати державу. Якби ви давали реалістичні плани, то держава могла б раніше приймати необхідні рішення... Як таке може бути, що в четвер у вас були плани на 435 тис.тонн в листопаді, 450 тис. тонн в грудні, 485 тис. тонн в січні, а сьогодні у вас плани на 265 тис. тонн на місяць", - сказав Герус.

У свою чергу фінансовий директор "Центренерго" Сергій Шубін пояснює це тим, що "Центренерго" була сфокусована на роботі з Казахстаном. При цьому Герус підкреслив, що 11 листопада вже було відомо про проблеми з поставками з боку Казахстану.

"Саме таке планування і створює проблеми. Коли ви в серпні говорите, що ми все привеземо і все буде добре, це створює нереалістичну картину того, що відбувається", - підсумував Герус.

Популярні новини зараз
Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

Раніше "Центренерго" заявила, що компанія імпортує 1,5 млн тонн вугілля протягом опалювального сезону, зокрема 663 тис.тонн вугілля з Казахстану. Ця заява була зроблена через 2 тижні як РФ заблокувала всі поставки з Казахстану.