Український комітет Міжнародної Торгової палати (International Chamber of Commerce, ICC Ukraine) звернувся до уряду із закликом припинити дискримінацію і погасити борги в рівній мірі перед усіма виробниками електроенергії з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).

Про це йдеться в відкритому листі Міжнародної Торгової палати.

"Такі дії держпідприємства, на думку експертів, дають дуже поганий знак як іноземним, так і українським інвесторам, чи варто інвестувати взагалі в українську економіку",- підкреслили в ICC.

Міжнародна торгова палата закликає керівництво держави докласти всіх зусиль для вирішення цієї ситуації і якнайшвидшого погашення заборгованості перед усіма виробниками електроенергії з ВДЕ без винятку.

«Ми хочемо нагадати, що саме через сприятливий інвестиційний клімат з 2014 по 2020 рік в галузь відновлюваної енергетики в Україні було залучено 6,1 млрд євро інвестицій»,- йдеться в листі.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть
Показати ще

Як повідомлялося, 13 листопада уряд заблокував виплату боргів перед "зеленими" інвесторами з коштів цільових "зелених" єврооблігацій під державні гарантії.
15 Листопада виплати отримали всі компанії, крім однієї компанії-ДТЕК ВДЕ.

ДТЕК повідомив західних кредиторів про дискримінаційні дії українського уряду і зажадав провести розслідування махінацій при розподілі коштів єврооблігацій.
Суверенні єврооблігації України почали дешевшати після скандалу з «зеленими» облігаціями, а загроза дефолту, за оцінками аналітиків, підскочила на 20%.