Його слова прозвучали у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Результати опитувань показують, що на виборах Разумков зможе змагатися із Зеленським. Мій аналіз каже, що реальний рейтинг Разумкова зараз – десять відсотків, і я думаю, що у його майбутньої політичної сили рейтинг буде приблизно таким самим. Адже ця партія перебуватиме під його егідою. Я думаю, на сьогодні одержати на виборах стільки голосів – це цілком реально. А сам Разумков входить до топ-5 політиків України», - вважає Артем Дмитрук.

Він також пояснив, чому вирішив підтримати Дмитра Разумкова.

«Я вважаю Разумкова одним із найкращих спікерів Верховної Ради. Він завжди шанував закон та регламент. Разумков завжди міг знайти комунікацію з усіма народними депутатами, а особисто для мене цей чинник дуже важливий. Коли я звертався до Разумкова зі своїми запитами та пропозиціями, він завжди знаходив аргументовану відповідь. До речі, ми знайомі тільки по роботі, у нас немає жодних особистих взаємин – виключно ділові», - розповідає Артем Дмитрук.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі Тесть організував "облаву" ТЦК на зятя-ухилянта 12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, Разумков презентував у Верховній Раді нове міжфракційне об'єднання «Розумна політика».

Також Знай.ua повідомляв, на якому автомобілі Артем Дмитрук приїхав на засідання Верховної Ради.