«Наш «залізний кулак» МВС вже на повну захищає кордон: задіяна Прикордонна служба, Нацпол, Нацгвардія, а також до нас доєдналися сили ЗСУ, які допоможуть у випадку загострення ситуації», - написав у своєму Фейсбук Євгеній Єнін.

Він зазначив, що організовано роботу координаційних штабів. Об’єднали центральний та обласний рівень. А на районному утворили координаційні групи управління заради ефективного управління спецоперацією та швидким обміном інформації.

Також Перший заступник міністра зазначив, що вже прибуває посилення кордону у 8 500 військовослужбовців про яких раніше згадував Денис Монастирський і розпочалися тактичні відпрацювання.

Євгеній Єнін
Євгеній Єнін

Популярні новини зараз
Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом з порадами миру: йому відразу дали відсіч, а акції обвалилися Британець, котрий воював за Україну, розкрив жахливі тортури окупантів після полону: "Росіяни люблять..." Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Будь-яка чисельність та кількість додаткових підрозділів, які посилюють наші Україно-білоруські кордони, під грифом секретно.