Про це він розповів у програмі «Акценти» з Тетяною Резвін.

«Це нереальний сценарій для Росії, тому що у нас люди сильно залякані за всі ці роки і опозиції в країні немає: вона вся розгромлена, вбита чи посаджена», - зазначив Сидельніков.

На думку опозиціонера, такий сценарій, як наш Майдан, не може статися в Росії: люди не зможуть централізовано вийти під одним гаслом через побоювання. За словами експерта, поки Путін живий, то Росія продовжуватиме нинішню політику і йтиме шляхом заборон, все посилюючи режим.

«У них не залишається жодних інших методів, тому що цей локомотив вже просто не зупинити, а він просто буде потім пущений під укіс ними самими. Усе це закінчиться, безумовно, плачевно для країни та людей», - сказав Сидельніков.

На думку опозиціонера, може повторитися ситуація, як наприкінці царського режиму в Росії. За словами експерта, все може початися з локальних спалахів незадоволення від влади Путіна.

Популярні новини зараз
Натискання ядерної кнопки путіним та реакція заходу: експерт розповів, чого можна чекати 25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Катя Нікітіна проміняла "Жіночий квартал" на бутси з гетрами і вирушила підкорювати український футбол: "Підписала контракт" Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Петро Охотін розповів, як в Україні виник олігархат.

Також Знай.ua публікував слова Богдана Петренка: Економіка України без грошей МВФ не впаде.