Пропозиція Володимира Зеленського дозволити множинне громадянство в Україні є очевидним подарунком бізнес-партнеру президента олігарху Ігорю Коломойському, вважають у фракції партії «Європейська солідарність». Про це заявив член партії Олексій Гончаренко, пише Главком.

«Сьогодні Зеленський оголосив гарну новину для Коломойського: в Україні буде множинне громадянство. Ігор Валерійович вже давно чекає зі своїми трьома паспортами. Цікаво, що Зеленський розпочав свій виступ тим, що він хоче казати слово «вперше». Так я хочу сказати, що вперше українець став лідером за обсягом відмитих грошей в США, обігнавши африканських диктаторів та аферистів з усього світу, – це Ігор Коломойський», – заявив Гончаренко.

Гончаренко нагадав, шо в США вийшла книга про це під назвою «Американська клептократія», в якій розповідається, як Зеленський і Коломойський є бізнес-партнерами.

«Треба нагадувати Зеленському, хто він є і хто його привів до влади. Він хоче через футболки своїх депутатів нам сказати, що президент проти олігархів», – додав Гончаренко.

Нагадаємо, 23 жовтня до США надійшла у продаж книга «Американська клептократія», присвячена схемам відмивання коштів Ігорем Коломойським та його зв'язкам із президентом Володимиром Зеленським.

Популярні новини зараз

Катя Осадча вийшла в легкому халатику на вулицю взимку: "За ялинкою не сумую"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

"Холостячка" Злата Огнєвіч розсекретила нове щастя, але їй не повірили, як і Ксенії Мішинiй: "Скільки женихів ..а що з Дімою?"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще