Цифри опитування КМІС прокоментував політичний експерт Орест Криштафович у себе на Facebook. «Це результат якісно нових підходів до партійного будівництва», – пише він.

Юрист звертає увагу, що партія суттєво посилює регіональні команди з сильними та авторитетними лідерами. Він переконаний, така стратегія дозволить «УДАРу» зберегти позитивну тенденцію зростання довіри громадян та навіть увійти до наступного складу парламенту. «Переконаний, з такою динамікою УДАР точно буде в наступному скликанні Ради. І це буде політична сила нової якості», – додав Криштафович.

Також експерт звернув увагу на цінностях, що об’єднують партійців. «Це не про партію-одноденку чи проект під вибори. Це про спільні цінності — демократію, прозорість, патріотизм», – пише юрист.

Криштафович підсумував, що «українське суспільство втомилося від пустих балачок та політики по телешоу». За його словами, народ чекає конкретних рішень та лідерів, які здатні їх приймати.

Популярні новини зараз
Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Нагадаємо, соціологічне опитування КМІС було оприлюднене 30 листопада. За його даними, серед парламентських партій відносно найвищу підтримку мають "Європейська солідарність" (14,8% серед усіх респондентів і 17,1% серед тих, хто визначився з вибором), "Слуга народу" (відповідно, 13% і 15%) та "Батьківщина" (11,5% і 13,3%).