В атаках на Ахметова президент вступив в союз з Коломойським і Веревським, повідомляє "Українська правда".

Президент Володимир Зеленський потрапив в тісні обійми олігарха Ігоря Коломойського, від якого намагався дистанціюватися від початку своєї каденції.

«Насправді, на екваторі президентства Зеленський як ніколи близько опинився до того місця, від якого намагається втекти всі роки на посаді – тісні обійми Ігоря Коломойського», – пише видання.

Журналісти зазначать, що при максимальній мобілізації у президентської фракції «Слуга Народу» не більше 210 голосів, відповідно без контрольованої Коломойським групи «За майбутнє» та ще однієї олігархічної групи «Довіра», більшості в парламенті не існує.

В атаках на Ріната Ахметова президент вступив в союз з олігархами Коломойським і Веревським, повідомляє видання.

Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Олена Зеленська після дня народження президента опинилася за тисячі кілометрів від України: "Сміливо..."

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Показати ще

«Найсвіжіший кейс – це вже прийнятий Радою «ресурсний» закон №5600. Саме цей закон став чудовою ілюстрацією боротьби Зеленського з олігархами... руками інших олігархів», – пише «Українська правда».

Причиною атак президента на Ахметова журналісти називають інформаційну політику каналів Україна та Україна24, зокрема щодо допуск до ефірів опонентів Офісу президента.

«Ахметов порушив головне правило співжиття із президентом Зеленським – не послухав наказ президента, та ще й дав «зелений коридор» на своїх каналах для опонентів Володимира Олександровича», – йдеться в статті «Української правди».