Вони називають Щербича, якого призначили в.о. заступника із захисту прав споживачів «колаборантом».

"Пан Щербич - це людина, яка відкрито виступила на боці колаборантів та сепаратистів, які хотіли знищити наше місто і принести сюди війну. Це загроза для нашого міста і нашої країни", - зазначив голова Одеського обласного осередку Нацкорпусу Сергій Варламов.

Але за словами заступника міського голови Павла Вугельмана, перед призначенням Щербича була проведена ретельна перевірка, яка не виявила ніяких сумнівних моментів у минулій діяльності претендента на посаду.

В Нацкорпусі пригадали Щербичу участь в «загонах тітушок», у 2014 році відправляли у Київ розганяти Євромайдан. Крім того, збереглися фотографії, де Щербич позує у радянській військовій формі із орденами Червоної зірки та Вітчизняної війни.

«Зважаючи на скупчення російських військ на кордонах, призначення подібних людей потенційно загрожує безпеці України та посиленням сепаратистських настроїв в Одесі», - зазначають в партії.

Популярні новини зараз
Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива
Показати ще