Вони називають Щербича, якого призначили в.о. заступника із захисту прав споживачів «колаборантом».

"Пан Щербич - це людина, яка відкрито виступила на боці колаборантів та сепаратистів, які хотіли знищити наше місто і принести сюди війну. Це загроза для нашого міста і нашої країни", - зазначив голова Одеського обласного осередку Нацкорпусу Сергій Варламов.

Але за словами заступника міського голови Павла Вугельмана, перед призначенням Щербича була проведена ретельна перевірка, яка не виявила ніяких сумнівних моментів у минулій діяльності претендента на посаду.

В Нацкорпусі пригадали Щербичу участь в «загонах тітушок», у 2014 році відправляли у Київ розганяти Євромайдан. Крім того, збереглися фотографії, де Щербич позує у радянській військовій формі із орденами Червоної зірки та Вітчизняної війни.

«Зважаючи на скупчення російських військ на кордонах, призначення подібних людей потенційно загрожує безпеці України та посиленням сепаратистських настроїв в Одесі», - зазначають в партії.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще