Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на копію ухвали суду, яку оприлюднено в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Заяву про відкликання надіслала адвокат Наталія Матвєєва. Чумак публічно пояснив відмову від апеляції "небажанням підігравати олігарху Коломойському".

Зазначимо, що після виходу з процесу Чумака як заявника у справі інших заявників більше не залишилося. Громадська організація "Центр протидії корупції" ніколи не була заявником, що публічно визнав і її голова Віталій Шабунін.

Таким чином, єдиними позивачами у справі "Роттердам+" залишилося два феросплавні заводи Ігоря Коломойського.

Вони єдині країни вважають себе потерпілим від дії формули "Роттердам+".

Популярні новини зараз
Платіж за світло автоматично списуватиметься з карток споживачів: нові правила оплати Доплатять 300, 500 чи 1000 гривень: у кого з українців зростуть пенсії вже навесні Гороскоп для всіх знаків на 17 січня з корисними порадами щодо життя, грошей та здоров'я ТЦК полює на безробітних? Воєнкоми пояснили нюанси мобілізації
Показати ще

На останні засідання до АП ВАКС приходять також адвокати ЦПК для підтримки представників феросплавних заводів Коломойського. Жодного процесуального статусу ЦПК у справі "Роттердам+" не має, згідно з рішенням ВАКС.

Нагадаємо, справа "Роттердам+" тривала понад 4 роки. Було проведено понад десять експертиз, жодна з яких не встановила збиток від дії формули. Усього державні експертні інститути підтвердили юридичну та економічну обґрунтованість формули "Роттердам+", що випливає з рішення суду.

20 травня 2021 року САП закрила цю справу через відсутність складу злочину. 13 жовтня ВАКС підтвердив законність та обґрунтованість цього рішення прокуратури.