Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на копію ухвали суду, яку оприлюднено в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Заяву про відкликання надіслала адвокат Наталія Матвєєва. Чумак публічно пояснив відмову від апеляції "небажанням підігравати олігарху Коломойському".

Зазначимо, що після виходу з процесу Чумака як заявника у справі інших заявників більше не залишилося. Громадська організація "Центр протидії корупції" ніколи не була заявником, що публічно визнав і її голова Віталій Шабунін.

Таким чином, єдиними позивачами у справі "Роттердам+" залишилося два феросплавні заводи Ігоря Коломойського.

Вони єдині країни вважають себе потерпілим від дії формули "Роттердам+".

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців
Показати ще

На останні засідання до АП ВАКС приходять також адвокати ЦПК для підтримки представників феросплавних заводів Коломойського. Жодного процесуального статусу ЦПК у справі "Роттердам+" не має, згідно з рішенням ВАКС.

Нагадаємо, справа "Роттердам+" тривала понад 4 роки. Було проведено понад десять експертиз, жодна з яких не встановила збиток від дії формули. Усього державні експертні інститути підтвердили юридичну та економічну обґрунтованість формули "Роттердам+", що випливає з рішення суду.

20 травня 2021 року САП закрила цю справу через відсутність складу злочину. 13 жовтня ВАКС підтвердив законність та обґрунтованість цього рішення прокуратури.