Про це пише РБК-Україна з посиланням на джерело в "ДТЕК Енерго".

Постачальником вугілля виступила міжнародний трейдер Jera (Японія). Обсяг партії 66 тис. тонн.

Нагадаємо, наприкінці листопада державна компанія "Центренерго" також придбала американське вугілля, прописавши в контракті формулу "Роттердам+", за даними агентства "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, 22 листопада в Україну прибув перший із семи законтрактованих у США та Колумбії компанією ДТЕК кораблів з 60,5 тис. тонн вугілля, призначеного для потреб державних ТЕС ПАТ "Центренерго". Друге судно прибуло 2 грудня. Ще 5 кораблів очікуються за останніми даними у грудні-січні для "ДТЕК Енерго".

Нагадаємо, індекс API2 плюс доставка у 2016-2019 році використовувався для визначення ціни на енергетичне вугілля у формулі "Роттердам+".

Популярні новини зараз
Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Які документи необхідні для виїзду чоловіків: без цього перетнути кордон не вдасться навіть тим, кому дозволено Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще