Олігарх Ігор Коломойський стає головною опорою президента Володимира Зеленського, підтримуючи життєдіяльність коаліції і забезпечуючи президенту медіа-підтримку, натомість на преференції і поступки в бізнесі.

Про це пише видання «Ліга».

«Президент Володимир Зеленський так і не спалив мости у відносинах з Ігорем Коломойським. Хоча публічно заперечує контакти з олігархом... Саме Коломойський стає головною опорою Зеленського", - йдеться в статті.

Видання зазначає, що лояльні до олігарха депутати допомагають «кульгає» монокоаліції голосами, а телеканал 1+1 показує хорошу для влади картинку.

"Натомість Коломойський може розраховувати на бізнес-бонуси від Банкової, а також на місця для своїх людей у списках Слуги народу», – стверджує видання.

Популярні новини зараз
Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Правда про російську "могилізацію" та напрям наступу: Олег Жданов розповів про замисли путіна Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

"Ліга" виділяє як мінімум три ініціативи влади, потенційно вигідні Коломойському і його оточенню.

Це розділ Державної компанії "Укрнафта", проект великого будівництва вагонів і будівництво доріг, де близькі до олігарха компанії лідирують серед найбільших підрядників.

"Енергетика, інфраструктура, промисловість і авіаперевезення – сфери, де зосереджені інтереси Коломойського і його бізнес-партнерів», – йдеться в статті.