Програма «економічний паспорт», яку пропонує запровадити президент – це популізм та спроба переключити увагу українців з нагальних проблем на чергові обіцянки. Про це заявив народний депутат Олег Синютка.

«Я не знаю, чи мені з цього приводу сміятися чи плакати. Тому що це популізм найвищого гатунку. Ми прекрасно розуміємо, що такі речі, про які говорить Зеленський, можуть дозволити собі лише ті країни, які мають величезні енергетичні запаси. В основному це країни Близького Сходу», - пояснив він у ефірі телеканалу «Україна 24».

Наша ж країна, на відміну від вищезгаданих, не може навіть втримати ціни від постійного зростання. Тому нинішня ініціатива влади – лише спроба відволікти увагу населення від цінників у магазинах, підкреслив Синютка.

«Коли ми бачимо, як на очах ростуть ціни, коли більше 50% українців кажуть, що вони не мають заощаджень навіть на один місяць, говорити про економічний паспорт українця – це, звичайно, популізм і бажання відволікти увагу від реальних проблем і від тих, з чим кожного дня стикаються українці», - переконаний він.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року президент вніс до парламенту законопроект щодо запровадження "економічного паспорта українця". Програма передбачає відкриття для дітей, народжених з 1 січня 2019 року, рахунків, на яких будуть накопичуватися кошти від рентних платежів. Ці кошти діти зможуть використати після досягнення повноліття на освіту чи житло.

Популярні новини зараз

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

В свою чергу народний депутат Ніна Южаніна заявила, що програма не гарантує збереження коштів, адже в документі прописано навіть банкрутство компаній, які опікуватимуться "дитячими" грошима.

Раніше член економічного дискусійного клубу Олег Пендзин заявив, що у разі реалізації програми про економічний паспорт дефіцитний український бюджет залишиться без коштів на здійснення соціальних виплат, а державний борг щороку зростатиме на десятки мільярдів гривень.