Україна може спокійно закуповувати газ у Росії, як це вже робиться з вугіллям і ядерним паливом. Після цього ціни на блакитне паливо для українців значно знизяться.

Таким чином експерт з питань енергетики Юрій Корольчук прокоментував слова голови політради партії "опозиційна платформа - за життя", народного депутата Віктора Медведчука про те, що російський газ для українців може стояти по 3,5-4 грн за кубометр, повідомляє "112 Україна".

"Медведчук насправді говорить об'єктивні речі. Його позиція не змінювалася. Питання не в Росії. Питання в двосторонньому договорі. Довгостроковий договір про купівлю газу Україною. Не хочете підписувати договір з Росією? Гаразд. Укладіть договір з якоюсь європейською компанією. Чому за сім років цього не було зроблено? Ні Коболєв, ні Вітренко, ні Порошенко, ні Зеленський. Вони всі ці питання знали. Вони один одного змінювали і знали, що є проблема. Йдеться про те, що Газпром спочатку продає газ європейським трейдерам по 3-4 млрд, вони всім по чуть-чуть роздають, а ті в свою чергу нам по чуть-чуть роздають. Кожен заробляє на цьому свою маржу. Це неправильно. На нас наживаються",- сказав він.

Корольчук упевнений, що немає проблеми в тому, щоб купувати у Росії газ, так як між країнами збереглося транспортне сполучення, йде транзит, здійснюються покупки вугілля і ядерного палива.

"Питання впирається в політичне бажання і бажання трейдерів заробляти гроші",- підкреслив експерт.

Популярні новини зараз
Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю
Показати ще