Про це заявив директор консалтингового центру «НьюФолк» Андрій Закревський.

«Викликало подив, що не всі великі видобувники вийшли на УЕБ. Наприклад, такі як Укрнафта, Укрнафтобуріння, JKX. Також не побачив жодної невеликої видобувної компанії. Про що це говорить? Нажаль можна констатувати, що запропонований урядом механізм проведення торгів показав свою неспроможність. Хтось виставився на торги, а хтось – ні. Впевнений, що проблем буде більше, ніж здається. До цього механізму з кожним днем буде все більше запитань», - повідомив експерт.

Всі три компанії, названі Закревським, мають спільного акціонера – Ігоря Коломойського.

Також експерт поставив під сумнів процес відбору виробників продуктів харчування, які отримали право на пільговий газ.

«Також багато запитань викликає опублікований Міністерством аграрної політики перелік компаній, які можуть купляти газ за пільговою ціною. Процес відбору цих компаній був непублічним та не прозорим. Якщо ознайомитися з оприлюдненим Мінагрополітики списком, то можна побачити, що основний вид діяльності деяких компаній це зовсім не випікання хлібу чи виробництво соціально важливих товарів», - зазначив Закревський.

Популярні новини зараз
У МОЗ попередили про хворобу, яка безжально косить дітей: поради на озброєння батькам Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Чоловік Корольової Тарзан насмішив американців китайцями: "Заклейте Байдену рот" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще