Про це пише видання Главком.

Співпраця депутатської групи "За Майбутнє" з офісом президента Володимира Зеленського дозволяє олігарху Ігорю Коломойському уникати проблем з правоохоронними органами.

Про це йдеться в статті видання «Новое Время» під назву «друзі Банкової. Як дві депутатські групи, пов'язані з великим бізнесом, стали новою опорою влади і Слуги народу в Раді».

"Бізнес-групи, що стоять за мажоритарниками, через співпрацю останніх зі "слугою народу" налагоджують зв'язки з владою. Той же Коломойський може таким чином і далі уникати проблем з правоохоронними органами», – повідомляє видання з посиланням на думку політолога Анатолія Октисюка.

Політолог Володимир Фесенко вважає, що "для Коломойського і палиці зараз вигідніше вибудовувати конструктивні відносини з президентом, ніж приєднуватися до воюючої проти нього коаліції".

Популярні новини зараз
Міністр Сергій Марченко лякає українців дефіцитом пенсій та зарплат вже восени Ольга Сумська зізналася, як вона щаслива повернутися до своєї турецької "рутини": "Перший день, улюблена робота" Армія рф окупувала склад "АТБ" і розпивала горілку, закушуючи котячим кормом Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми
Показати ще

«А для палиці, на думку експерта, робота в унісон з монобільшинством — це ще й збереження його ексклюзивного впливу на Волинь», – вважає Фесенко.

"Новое время «зазначає, що у Верховній Раді склалася неформальна, але згуртована коаліція: в унісон з президентською» слугою народу«, якій останнім часом все частіше не вистачає власних голосів, діють дві депутатські групи — "Довіра" і "За майбутнє" — пов'язані з великим бізнесом.

Перша представляє інтереси аграрних олігархів - в першу чергу Андрія Веревського і Юрія Косюка, зазначає видання. Друга "За Майбутнє" - близька до олігарха Ігоря Коломойського.