Так вважає журналіст Віталій Портніков.

«Події, які ми спостерігали вчора в аеропорту імені Ігоря Сікорського та у Печерському суді, продемонстрували, що державні службовці не хочуть брати участь в авантюрах Володимира Зеленського та його покровителя Ігоря Коломойського», - пише Портніков в статті на сайті телеканалу «Еспресо».

Журналіст стверджує, що у випадку з Петром Порошенком йдеться про банальне політичне переслідування у стилі Путіна чи Януковича.

«Не помічати це можуть або відверті безумці - так, таких багато серед шанувальників Зеленського, але це все ж таки, сподіваюся, не більшість його потенційного електорату, або відверті негідники, які використовують Зеленського як інструмент для доступу до фінансових потоків», - зазначає журналіст.

Він прогнозує, процес розколу так званої президентської команди посилиться через небажання виконавців слідувати незаконним вказівкам.

Популярні новини зараз
путін боїться державного перевороту, тому досі не натиснув "червону" кнопку: політична еліта починає розуміти ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Заробити не вдалося: пораненим "лнрівцям" діагностують виразку та остеохондроз Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі"
Показати ще

«Протягом майбутніх тижнів та місяців ми будемо свідками вражаючого дезертирства знакових фігур у популістській владі. Не втече лише Коломойський, котрий, як завжди, домовиться з переможцем. І ці домовленості стануть ще одним розчаруванням для Зеленського – можливо, тільки тоді колишній фронтмен олігархічного кабаре зрозуміє, як аморально його використали», - зазначив Портніков.