Про це заявила колишній народний депутат Тетяна Чорновіл.

«В 2020 році Коломойський і Зеленський завозили вугілля із Росії, із ОРДЛО на українську «Центренерго». Зупинили видобуток на українських шахтах. А хто віз це вугілля на державне «Центренерго»? Я скажу, що в основному це була фірма «Синтез-Ойл», - заявила Чорновіл.

Вона стверджує, що під час виборчої кампанії 2019 року кандидат в президенти Володимир Зеленський користувався автомобілем, який зареєстрований саме на «Синтез Ойл».

«Та ж сама фірма -- «Синтез-Ойл» -- вона засвітилася під час передвиборчої кампанії Зеленського. Саме на машині, зареєстрованій на цю фірму, їздила охорона Зеленського. Тобто всі пазли складаються», - зазначила екс-нардеп.

Нагадаємо, влітку 2019 року, після президентських виборів, контроль над державною «Центренерго» отримав Ігор Коломойський. Керувати компанією був призначений Володимир Потапенко, якого олігарх публічно назвав «зрозумілим йому менеджером».

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

З того часу і до початку 2021 року все закупівлі вугілля, мазуту і газу здійснювалися через структури Коломойського. А вся електроенергія «Центренерго» продавалась з дисконтом структурам олігарха.