Про це він розповів на каналі «А як насправді?».

На його думку, гучна резонансна справа потрібна для того, щоб відвернути громадськість.

«Проблеми надто великі. Потрібно перевантажувати картинку. Далі зволікання смерті подібне. Ми тільки-но відчули перші плоди опалювального сезону. Адже це ще не кінець історії, навіть не середина – це десь третина», - каже Руслан Бізяєв.

Політолог також відзначив зовнішньополітичні проблеми, проблеми керованості між столицею та регіонами, питання компетентності та компетенції кадрового складу органів влади. Окремо він виділив економічні проблеми.

«Наразі несприятлива економічна ситуація навколо України, коли сировинні ножиці починають працювати у зворотний бік. Коли ми маємо дорогі енергоносії, стагнацію чи падіння наших експортних позицій. Безробіття, купа галузей зараз у стані», - розповів Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав" Ірина Федишин показала найсильнішу зброю, яка здатна врятувати військових з "Азовсталі": "Віримо у чудо" Олімпійська чемпіонка змінила гвинтівку для біатлону на автомат заради України: "Стоятиму до кінця" Тарас Тополя після скандалу з Харковом намагався "загладити" ситуацію, але не вдалося
Показати ще

Він наголосив, що все це зараз є набагато більшими проблемами, ніж справа Порошенка. На його думку, владі потрібно було створити картинку, щоб суспільство думало саме про це.

«А за лаштунками у цей час продовжується гра», - зазначив Руслан Бізяєв.

Як повідомляє Знай.ua, раніше прихильники Петра Порошенка провели мітинг біля Офісу президента.

Також Знай.ua повідомляв про призначення запобіжного заходу для колишнього глави української держави.