Сторінка з переліком компаній недоступна для користувачів, повідомляється про помилку 404 Not Found

Цей список складався з близько 6800 компаній, серед яких найбільші агрохолдинги країни, що спеціалізуються на експорті курятини, рослинної олії, зерна та інших продуктів.

Зокрема, до цього реєстру потрапили холдинги Kernel Андеря Веревського, МХП Юрія Косюка, Roshen Петра Порошенка, мережа АЗС ОККО та низка інших найбільших компаній країни.

Нагадаємо, 30 грудня Кабінет Міністрів зобов'язав приватні газовидобувні компанії продавати до 20% свого газу за пільговою ціною виробникам хлібопродуктів, молочної продукції та агрохолдингам. До переліку компаній, які мають право на пільговий газ увійшло 7 тис.компаній.

У свою чергу асоціацій газовидобувних компаній України заявила, що такі рішення уряду призведуть до зниження видобутку газу на 1 млрд куб.м, а європейські трейдери відреагували на ініціативу уряду реекспортом газу назад в Європу.

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Медик-герой рятував пораненого побратима на "Азовсталі", але загинув сам: поставив на ноги сотні військових путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" Чому для Лукашенка невигідна перемога ні росії, ні України: політичне самогубство вже скоєно
Показати ще