Про це повідомляє Бно-Айриян в Facebook.

"Трипільська ТЕС і порожнеча. Все, що потрібно знати про запаси вугілля в кінці січня 2022 року", - написав Бно-Айріян.

За даними Міністерства енергетики, запас вугілля на Трипільській ТЕС 21 січня становили 37,9 тис. т при добовому споживанні 3,5 тис. т.

"Зараз споживання становить близько 4 тис. т на добу. Запаси 38 тис.т. всього на 10 діб, але станція працює мінімальним складом", - зазначив Бно-Айріян.

За даними системного оператора НЕК "Укренерго", станом на ранок 23 січня, Трипільська ТЕС працює 1 енергоблоків (по 1 контуру на двох енергоблоках) потужністю 201 МВт.

Популярні новини зараз
Сабіна Мусіна поділилася болем української мами, вся Україна ридає: "Моє особисте життя не справляється" Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі" Ольга Сумська зізналася, як вона щаслива повернутися до своєї турецької "рутини": "Перший день, улюблена робота" Російські пропагандисти знову "перевзулися", і вперше заговорили про капітуляцію: "Однозначно в цьому впевнені"
Показати ще

Нагадаємо, станом на 23 січня запас вугілля на державних ТЕС "Центренерго" становить 120 тис.т. з вересня Державні ТЕС працюють мінімальним складом обладнання. В окремі дні опалювального сезону, до 90% потужностей держТЕС простоювали через дефіцит вугілля.