Підозрюваного в неправдивому повідомленні про замінування гірничого професійного коледжу Криворізького національного університету відправили під домашній арешт.

Молодий чоловік на суді заявив, що на повідомлення про мінування його "спровокували", передає Лівий берег. Він також стверджує, що вважав жартом закритий чат в Telegram, де він залишив "заявку" на "мінування".

Його затримали в п'ятницю, 21 січня, через день після отримання інформації про нібито закладену вибухівку в коледжі. З'ясувалося, що студент коледжу замовив "мінування" у адміністратора одного з російських закритих чатів в Telegram, керованого спецслужбами Росії.

Кримінальне провадження відкрито за ч.1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення або пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, в новому році в Україні почалася нова хвиля помилкових мінувань-зловмисники повідомляють про вибухівку в ТРЦ, метро, навчальних закладах і судах. 21 січня аноніми заявили про" мінування " всіх шкіл Києва, Сімферополя. СБУ каже, що за цим стоять російські спецслужби, які прагнуть розхитати ситуацію в Україні.

Популярні новини зараз
Нові правила оренди: 10 років пожили і житло ваше Долари у минулому? Економіст пояснив, чи варто вкладати заощадження у валюту Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати
Показати ще