Про це він розповів на своєму YouTube-каналі.

«Порошенко не те, що не Навальний, він анти-Навальний. Порошенко – постать набагато важча, ніж Навальний. Це колишній президент України, лідер однієї з найпопулярніших партій в Україні, це людина із величезною медіа, фінансовою імперією, адміністративними зв'язками. Навальний тут йому не рівний абсолютно», - заявив Руслан Бортник.

З іншого боку, наголосив політолог, Петро Порошенко – олігарх. На його думку, цю людину обґрунтовано підозрюють у корупції. Руслан Бортник заявив, що порівняно з Порошенком Навальний виглядає як політичне немовля.

«Тому Навальний не зміг зібрати великих мітингів на захист себе. Мені здається, що кейс Навального, Саакашвілі, та й, напевно, кейс Порошенко показуватимуть нам, що політична кон'юнктура у світі змінилася», - вважає політолог.

Руслан Бортник зазначив, що тепер лідерів опозиції, які переоцінюють свою підтримку в суспільстві, при поверненні додому може очікувати не радісний прийом прихильників та умовний новий Майдан, а банально в'язниця та ґрати.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять 12 500 грн: кому і що треба подати у ПФУ У пенсіонерів заберуть 20% пенсії: ПФУ попередив про утримання із виплат Українці отримують нові суми у платіжках: нарахують навіть тим хто не користується ТЦК проводять нові "облави" – куди нагрянуть
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше прихильники Петра Порошенка провели мітинг біля Офісу президента.

Також Знай.ua повідомляв про призначення запобіжного заходу для колишнього глави української держави.