Компанія "Агро-Овен" депутата Дніпропетровської обласної ради від» Слуги народу" Віктора Заворотнія стало найбільшим одержувачем соціального газу за пільговою ціною.

Про це свідчить Перелік з 256 компаній, яких Міністерство аграрний політики допустило до лютневих аукціонів.

Агрокомпанія депутата президентської фракції отримає 1,7 млн м3 газу. Ринкова ціна цього обсягу становить близько 55 млн грн. Пільга надана депутату для виробництва м'яса птиці.

Всього на лютий потреба всіх 256 компаній в пільговому газі становить 15,69 млн м3. Більше 10% цього обсягу відійде птахофабрикам члена фракції "Слуги народу" в Дніпропетровській обласній раді.

Також до переліку пільговиків увійшли підприємства мережі АЗС ОККО (компанія Хлібпром) Віталія Антонова та мережі АЗС WOG (Клуб Сиру і Дубномолоко) депутата Степана Івахіва («за майбутнє»).

Популярні новини зараз
Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки" Бійці спецпідрозділу "Kraken" попросила харків'ян повільно збирати валізи додому: "Можемо сказати точно" Олімпійська чемпіонка змінила гвинтівку для біатлону на автомат заради України: "Стоятиму до кінця" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики більш ніж в 2,5 рази збільшило список агрокомпаній і агрохолдингів, які в лютому претендують на «соціальний» газ за пільговими цінами.