Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ на офіційному каналі відомства у Telegram.

«Сьогодні ми зробили ще один важливий крок до нашої спільної мети - зменшення загиблих та потерпілих на українських дорогах. Відтепер перевищення швидкості на автошляхах у автоматичному режимі фіксуватимуть поліцейські автомобілі «фантоми», - ідеться в повідомленні.

Зараз це спеціальні автомобілі Skoda Kodiaq без розпізнавальних знаків поліції, які можуть фіксувати багато об’єктів одночасно. Система передаватиме інформацію і порушник отримуватиме штраф.

У МВС наголосили, що «фантоми» несуть насамперед превентивну функцію - запобігти правопорушенням та можливим негативним наслідкам на дорозі.

Популярні новини зараз
Олімпійська чемпіонка змінила гвинтівку для біатлону на автомат заради України: "Стоятиму до кінця" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею Щасливий Ектор Хіменс-Браво "роз'єднав" Григорія Решетника з дружиною, а вони й раді: "Можливо все" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Нагадаємо, що Денис Монастирський, під час першої прес-конференції в якості голови МВС, визначив підвищення рівня безпеки та зниження смертності на дорогах України як один з ключових пріоритетів своєї роботи.