Про це заявив економіст Борис Кушнірук.

«Цілеспрямовані дії проти великих іноземних інвесторів створюють ситуацію, коли Україна перестає бути інвестиційно привабливою. А саме це є однією із важливих складових для того, щоб було російське вторгнення. Тому що головним завданням для російського вторгнення є створення ситуації, при якій Україна не була би важливою складовою Європи і Європа не була би зацікавлена в Україні як такій», - розповів Кушнірук у ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, дії влади, такі як блокування податковою роботи «АрселорМіттал Кривий Ріг», призведуть до того, що з України підуть останні іноземні інвестори. Адже вони бачать, що в країні правоохоронні органи не лише з корупцією не борються, а ще й посилюють фіскальний тиск на чесний бізнес.

На думку експерта, відповідальність за це несе президент країни, адже він має всі важелі впливу і не використовує їх для зміни ситуації на краще.

«Ми розуміємо, що у нас фактично уряд не є самостійним. У нас всі питання вирішують в Офісі президента, а уряд лише погоджується з тим, чого хочуть в офісі. А там наявність осіб, пов’язана з російськими спецслужбами, надто очевидно», - сказав Кушнірук.

Популярні новини зараз
Переможець "Танці з зірками" Артур Логай знайшов, за що дякувати ЗСУ в пісочниці: "Є за що" Чому для Лукашенка невигідна перемога ні росії, ні України: політичне самогубство вже скоєно Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Раніше інвестаналітик Сергій Фурса заявив, що блокування роботи «АрселорМіттал» - це ганебна для України історія, про яку говоритимуть на міжнародних зустрічах, зокрема у Давосі.

Нагадаємо, 4 січня Офіс генерального прокурора заарештував банківські рахунки найбільшого українського металургійного комбінату "АрселорМіттал Кривий Ріг". У компанії обурилися і звернулися до суду. Пізніше рахунки компанії розблокували, але лише частково.