Для покриття дефіциту в енергосистемі через аварійне відключення двох енергоблоків атомних електростанцій компанія ДТЕК додатково задіяла три енергоблоки ТЕС, повідомляється на сайті компанії у вівторок, 25 січня.

Там нагадали, що дефіцит в енергосистемі виник через виведення з роботи енергоблоку №1 на Хмельницькій АЕС та енергоблоку №1 на Запорізькій АЕС.

"Тому для згладжування піків і компенсації потужностей в системі були залучені енергоблоки №8 і №9 Бурштинської ТЕС, також буде задіяний блок №3 Криворізької ТЕС", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, два блоки Бурштинської ТЕС переведені на роботу з Бурштинського енергоострова в ОЕС України.

"О 7 годині ранку оперативний персонал Бурштинської ТЕС, по команді НЕК Укренерго, перефіксував блок №9, а о 10 год. - блок № 8 з Бурштинського енергоострова в ОЕС України, залишивши в Острові 7 енергоблоків з 9-ти", - пояснили в компанії.

Популярні новини зараз
Медик-герой рятував пораненого побратима на "Азовсталі", але загинув сам: поставив на ноги сотні військових Українців хочуть позбавляти громадянства під час воєнного стану: перелік поважних причин для перебування закордоном Переможець "Танці з зірками" Артур Логай знайшов, за що дякувати ЗСУ в пісочниці: "Є за що" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу"
Показати ще

Напередодні стало відомо, що ДТЕК придбала додаткові чотири судна вугілля, які прибудуть в лютому-березні. Таким чином, компанія законтрактувала 13 суден під поточний опалювальний сезон.