Так з 1 лютого 2022 року починають діяти мінімальні ціни на великі пластикові пакети. Ціна складатиме не менше 2 гривень.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook депутат Київради VIII скликання Костянтин Яловий.

За його словами, мова йде про великі пакети зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів, що розповсюджуються будь-де: у точках роздрібної торгівлі, закладах громадського харчування та сфери послуг.

Мінімальні ціни складуть:

  • 2 грн – пакет без ручок та бічних складок;
  • 2,5 грн – пакет без ручок, але з бічними складками або з ручками без бокових складок;
  • 3 грн – пакет з ручками та бічними складками.

"Нагадаю, Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» ухвалили у червні 2021 року. Його основна мета – зменшення використання пластикових пакетів для покращення стану навколишнього середовища", – сказав Яловий.

Він додав, що наступний черговий етап закону почне діяти вже за півтора місяця. З 10 березня буде заборонено поширення в магазинах і закладах громадського харчування надтонких (зі стінками товщиною менше ніж15 мікрометрів), тонких (зі стінками товщиною від 15 до 50 мікрометрів) та оксорозкладних пластикових пакетів.

Популярні новини зараз
Наймасованіша атака дронами на столицю: окупанти понад 5 годин кошмарили киян "Шахедами" Головне за 27 травня: Маша Полякова готується до весілля, полуниця по 120 гривень, контрнаступ ЗСУ та здорожчання електрики Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн" "Дніпру та Вінниці - приготуватися": астролог озвучила тривожний прогноз для України на кінець травня
Показати ще